Szkolenia organizowane przez TOCK-AUTOMATYKA

Firma TOCK-AUTOMATYKA jest certyfikowanym przedstawicielem firmy SIEMENS i prowadzi profesjonalne, praktyczne szkolenia w zakresie obsługi i programowania układów sterowania SINUMERIK 828D/840D sl Operate z ShopMill i ShopTurn
 
  
Uczestnicy szkoleń:
- operatorzy CNC, technolodzy i programiści CNC, przyszli operatorzy CNC, sprzedawcy obrabiarek, przyszli użytkownicy maszyn CNC.Wymagane są podstawowe wiadomości o programowaniu obrabiarek CNC (oprócz szkoleń dla początkujących).
 
Układy sterowania:
- SINUMERIK 828D, 828D Basic, 840D sl, 840D sl z oprogramowaniem Operate firmy Siemens. 
 
Metoda szkoleń:
- szkolenia prowadzone są praktyczą metodą spirali wiedzy z osobistymi ćwiczeniami osób szkolonych na specjalistycznych obrabiarkach CNC z przemysłowymi sterownikami SINUMERIK 828D/840D sl Operate. Programy szkoleń oparte są o materiały szkoleniowe firmy Siemens.
Szkolenia prowadzone są w pracowni EXPERT CNC-FMS, wyposażonej w specjalistyczne centra szkoleniowe CNC ze sterowaniami Sinumerik 828D/840D sl Operate, 4-6 stacji komputerowych PC z programami SinuTrain oraz komputer trenera, spiętych razem w wewnętrzną sieć Ethernet oraz programami firmy Siemens do pracy z konturami do 2.5 osi (dla frezarek) i 2 osi (dla tokarek): Solid Edge 2D i CAD-Reader. Komputer trenera jest połączony w trybie on-line siecią Ethernet z obrabiarkami CNC w pracowni (frezarka-3 osie + wrzeciono oraz tokarka 2-osie + wrzeciono).Powyższą funkcjonalność zapewnia program RCS firmy Siemens oraz specjalistyczne oprogramowanie pracowni SOFTLAB.Sterowania Sinumerik, oprogramowanie komputerowe i materiały szkoleniowe są w jezyku polskim. 
 
Organizacja szkoleń:
- 28 godzin zajęć, wtorek-czwartek od 8:00 do 16:00, piątek od 8:00 do 12:00, obiad po szkoleniu ok. 16.30. W ramach kursu zapewniony jest bufet kawowy.
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu firmy Siemens. Szkolenia prowadzone przez doświadczonych inżynierów technologów-trenerów CNC.Zakwaterowanie oraz wyżywienie w hotelu obok siedziby firmy.
Dojazd i noclegi na własny koszt.  
 metody pracownia  certyfikaty zapytaj sie
 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. TOCK - AUTOMATYKA KRZYSZTOF TOCZYDŁOWSKI  Designed by
 Polityka prywatności 15-384, ul. ks. abpa. E. Kisiela 28, tel.: (+48 85) 661 61 21, fax.: (+48 85) 661 10 11 JAWAS